Zarabiaj z nami! M2m jak zarobić?

Zarabiaj z nami! M2m jak zarobić?

M2m jak zarobić

Money2Money – co to jest?

Money2Money, potocznie nazywany również M2M, to program partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl.

Na czym zarabiamy? M2m jak zarobić

Program partnerski M2M to program dzięki, któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej.

m2m zarabiaj z nami

Jak zacząć? M2m zarabiaj w internecie M2m jak zarobić

Zacznijmy od początku, czyli założenia konta na platformie m2m:

ZAŁÓŻ KONTO

Gdy już przejdziesz przez proces rejestracji, czas na promocję pierwszej kampanii. W tym celu:

Wybierz zakładkę “Kampanie” z menu głównego.

Następnie pasującą Ci kampanię.

Kolejnym krokiem jest wygenerowanie własnego linku poprzez przycisk “Generuj Link”

Gdy już masz swój link, zastanówmy się jak możesz go promować.

Sposobów jest wiele, Facebook, Instagram, Snapchat i wiele innych.

Zacznijmy od promocji na Facebooku.

Najłatwiejszym sposobem na dotarcie do ludzi jest dołączenie lub stworzenie grupy na facebooku o tematyce związanej z produktem, czyt. pożyczki, kredyty, chwilówki i zamieszczenie tam posta zachęcającym do wejścia w link + naszym linkiem polecającym.

Najmniej wymagającym czasu ale wymagającym pieniędzy jest płatna reklama na Facebooku, w tym celu potrzebujesz założyć swój fanpage którego założenie nie powinno sprawić problemów. Gdy już posiadasz swój fanpage, dodaj post (podobny do tego jak na grupach), przede wszystkim musi zachęcić klienta do wejścia, następnym krokiem jest wybranie przycisku “promuj post”, najważniejsze jest wybranie kraju “Polska”, a także zainteresowania: np.pożyczka, po zaakceptowaniu reklama ruszy automatycznie, a my cieszymy się z wpadających wniosków 🙂

Ta sama zasada działa na każdym portalu społecznościowym!

M2m jak zarobiće

Kolejnym sposobem na pozyskanie klientów jest zamieszczanie ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych, sprawdzony sposób lecz nie tak skuteczny jak reklama na Facebooku.

Sposobów na pozyskanie wniosków jest na prawdę wiele, wystarczy poszukać w internecie lub wymyślić własny skuteczny sposób.

Sposób jaki przedstawiłem po jakimś czasie staję się dobrym źródłem dochodu także zacznij działać już dziś! M2m jak zarobić

ZAŁÓŻ KONTO